Nowy Bonus Powitalny Fortuny! Bezapelacyjny lider rankingu!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie wprowadziła do swojej oferty nowy bonus powitalny. To pierwszy tak rozbudowany i wysoki bonus bukmacherski w Polsce. Dorównuje w tym aspekcie ścisłej europejskiej czołówce. Bonus powitalny obejmuje graczy, którzy do tej pory nie byli zarejestrowani w szeregach tego operatora. 

 

Fortuna bonus  – ZAKŁAD BEZ RYZYKA – do 110 PLN

To stały i sztandarowy bonus Fortuny, który nie uległ zmianie. Każdy gracz po przejściu przez etap rejestracji otrzymuje zakład bez ryzyka w wysokości pierwszego depozytu – maksymalnie do 100 złotych. W przypadku przegranej takiego zakładu bukmacher zwraca cały wkład włożony w kupon – stawkę pomniejszoną o podatek. Pamiętaj, że zakład bez ryzyka to pierwszy zakład jaki zawrzesz u tego

 

bukmachera i nie ma możliwości, by to zmienić. 

Rejestrując się z poniższego linku masz szansę zyskać dodatkowe 10 złotych, przez co finalny bonus może sięgnąć 110 złotych. W tym wypadku pierwszy wpłacony depozyt nie może być mniejszy od 126 złotych.

Fortuna bonus – do 1000 PLN OD DEPOZYTU

Fortuna dla swoich graczy przygotowała także powiększony bonus od pierwszego depozytu. Do tej pory maksymalny bonus wynosił 400 złotych, teraz został zwiększony do 1000 zł!

Co należy zrobić, aby otrzymać ten bonus?

Aby otrzymać maksymalny bonus należy złożyć pierwszy depozyt w wysokości 1000 złotych oraz w przeciągu 60 dni obrócić go czterokrotnie.

Fortuna bonus – NOWOŚĆ –  20 PLN ZAKŁAD BEZ DEPOZYTU

Fortuna dołączyła do grona kilku bukmacherów w Polsce i dołożyła do swojej bonusowej oferty zakład bez ryzyka. Podobnie jak u reszty operatorów w Polsce wynosi on 20 złotych i aby go otrzymać wystarczy jedynie rejestracja! Bonus ten jest przyznawany na konto w punktach FKP (specjalnych punktach Fortuny), a ich liczba odpowiada dokładnie stawce 20 złotych.

 

 

Zarejestruj się już dziś i zgarnij pakiet bonusów – możesz zrobić to TUTAJ

Dodaj komentarz