ME U21. Polacy postawią się Włochom? Obstawiaj i zgarniaj BONUSY

Po inauguracyjnym zwycięstwie 3:2 nad Belgami, już w środę podopiecznych Czesława Michniewicza czeka znacznie trudniejszy test w Mistrzostwach Europy. O 21:00 młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 stanie do walki w drugim meczu fazy grupowej, w którym zmierzy się z gospodarzami z Włoch. Czy Biało-Czerwonych stać na niespodziankę?

Włochy - Polska ME u21
kursy: Fortuna (stan: 18.06; 23:00)

Dobry początek obu zespołów

Pełen bramek i zwrotów akcji – tak można by opisać niedzielne spotkanie Polaków z Belgami, inaugurujące start Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Europy do lat 21. Mimo ciężkiego początku i dominacji rywala, Polacy potrafili odwrócić losy spotkania i finalnie triumfować na stadionie w Reggio Emilia 3:2.
O pierwszym meczu trzeba jednak szybko zapomnieć i skupić się na kolejnym meczu. Środowe spotkanie będzie miało bardzo wysoką stawkę, bowiem oprócz strefy medalowej turnieju we Włoszech, ważą się także losy udziału w przyszłorocznych Igrzyskach w Tokio. Polaków czeka więc piekielnie trudny egzamin.

Gospodarze z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Włosi to stali bywalcy fazy pucharowej Mistrzostw Europy, a w historii turnieju do lat 21, wygrywali go aż pięciokrotnie (najwięcej w historii). Tegoroczną imprezę, podobnie jak Polacy, rozpoczęli od zwycięstwa (z Hiszpanią 3:1) i ze zwycięskiej ścieżki z pewnością schodzić nie zamierzają. Gdzie Polacy mogą upatrywać swoich szans?

Szanse z Włochami

W spotkaniu z Belgami, mimo niewielu szans na bramki, imponowała skuteczność Biało-Czerwonych. Polacy zdecydowanie bardziej skupili się na defensywie i grze z kontrataku. Na pięć takich szans, aż trzy zostały zamienione na bramki. Wydaje się, że w spotkaniu z Włochami nie można iść w walkę “na noże” i przyjąć podobną taktykę. Inaczej Zaniolo (AS Roma), Kean (Juventus) czy Cutrone (AC Milan) szybko mogą sprowadzić polską obronę do parteru.

Trudno mówić, że Włosi będą pod jakąkolwiek presją. Ich kadra złożona jest z zawodników występujących na co dzień w Serie A, wielu z nich grało już w dorosłej reprezentacji Włoch. Słowo presja po prostu nie pasuje do tej kadry i wynik spotkania z pewnością nie będzie od niej uzależniony – powiedział podczas środowej konferencji selekcjoner reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz.

Podczas wtorkowego treningu, który poprzedził konferencję prasową, wciąż nie wszyscy piłkarze byli w pełni dyspozycji po niedzielnym spotkaniu z Włochami. Kilkoro dalej odczuwa skutki gry w upale i nie wszyscy wrócili do pełnej sprawności. Trener uspokaja, że do środowego spotkania jeszcze dużo czasu, ale w razie niekorzystnego przebiegu wydarzeń, pokusi się o zmiany w zespole.

– Powiedziałem chłopakom, aby przygotowali się na zawody lekkoatletyczne, bo każdy z nich przebiegnie przynajmniej 10 kilometrów w dobrym tempie, aby myśleć o korzystnym wyniku. Wybierzemy tylko tych zawodników, którzy będą w stu procentach gotowi do walki. Nie wszyscy zregenerowali się po niedzielnym meczu z Belgią, ale jest jeszcze sporo czasu do środowego starcia z Włochami – dodał Michniewicz.

Sytuacja w tabeli

Po pierwszej kolejce Włosi i Polacy z dorobkiem 3 punktów przewodzą w grupie A. Biało-Czerwoni ustępują Italii jedynie gorszym bilansem bramek. Na dwóch pozostałych miejscach plasują się Belgowie i Hiszpanie, którzy także w środę zagrają między sobą w Reggio Emilia.

Przypomnijmy, że do półfinału zakwalifikuje się jedynie zwycięzca każdej grupy oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca spośród wszystkich trzech grup. Awans do półfinału, oprócz strefy medalowej, gwarantuje również udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PROMOCJE U BUKMACHERÓW

FORTUNA: GRAJ BEZ PODATKU W DNI MECZOWE REP. POLSKI U21

 • Bonus aktywny w dni meczowe rep. Polski w godz. 16:00-18:00
 • Kupon musi się składać z minimum 3 piłkarskich zdarzeń 
 • Minimalna stawka kuponu – 20 PLN

 

 


forBET: GRAJ ZWYCIĘSTWO POLSKI BEZ RYZYKA

 • Stawka kuponu musi być równa 49 lub 99 PLN
 • Na kuponie musi znaleźć się TYLKO typ na zwycięstwo Polski
 • W przypadku porażki Polaków, stawka zostanie zwrócona w postaci bonusu
 • Obrót bonusem 4x po minimalnym kursie 2,0

 


ETOTO: ZWROT 12% STAWKI ZA KUPON Z ME U21

 • Minimalna stawka kuponu – 50 PLN
 • Maksymalny bonus – 2000 PLN
 • Przed postawieniem kuponu ZAPISZ SIĘ DO PROMOCJI
 • Obejmuje zakłady pojedyncze i AKO (przynajmniej 1 zdarzenie z oferty ME U21)
 • Zwrot w postaci bonusu (4x obrót, min. kurs 2,20)

 


STS: OBSTAW DOKŁADNY WYNIK I ZGARNIJ CZĘŚĆ Z 21 000 PLN

 • Obstaw kupon SOLO z dokładnym wynikiem jednego z meczów z oferty ME U21
 • Min. stawka kuponu – 10 PLN
 • W przypadku trafienia – oprócz wygranej otrzymasz część z puli 21 000 PLN

Dodaj komentarz