LV BET Oficjalnym Partnerem PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet!

LVBet siatkówka

Jeden z legalnych polskich bukmacherów LV Bet kontynuuje ekspansję sponsorską na siatkarskim rynku! Po udanej współpracy podczas tegorocznych siatkarskich Mistrzostw Europy w Polsce, bukmacher nawiązał współpracę z czołowymi polskimi ligami: Plus Ligą siatkarzy i Ligą Siatkówki Kobiet.

Do kiedy umowa?

W ramach umowy, która obowiązywać będzie do końca bieżącego sezonu, Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie uzyskała status Oficjalnego Partnera PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet.

– Pozyskaliśmy kolejnego partnera, który będzie nas wspierał i pomagał w dynamicznym rozwoju PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie bardzo dynamicznie wchodzi na rynek sponsoringu sportowego i cieszymy się, że wiąże swą przyszłość z polską klubową siatkówką. Nowy partner na pewno przyczyni się do tego, byśmy tworzyli najlepsze widowiska sportowe w naszym kraju – podkreśla Artur Popko, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Jakie korzyści?

Polskie kluby od lat należą do ścisłej europejskiej czołówki, odnosząc znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej, stwarzając idealne warunki do rozwoju sponsoringu w Polsce. W ramach umowy logo LV Bet pojawi się na bandach meczowych podczas rozgrywek, a także na stronach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Podjęte zostaną także działania marketingowe w mediach społecznościowych, mające na celu promocję sponsora.

Warto dodać, że oprócz rynku siatkarskiego, LVBet prężnie angażuje się również w rozwój futbolu. Aktywnie wspiera m.in. Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock, czy Widzewa Łódź.

Dodaj komentarz