Czy w Fortunie padnie rekordowa wygrana?

Rekordowy kupon?

Już w środę będzie wiadomo czy jeden z polskich graczy wygra u legalnego bukmachera ponad 1 milion złotych. Wszystko co musi się stać to Barcelona musi pokonać Chelsea, Manchester United wygrać z Sevillą oraz Szachtar musi pokonać Romę. Szanse wydają się całkiem spore.

Aż 474 postawione kupony!

W celu uniknięcia dodatkowego podatku gracz postawił aż 474 identycznie kupony. Dzięki kursowi 208,22 może on wygrać aż 1,08 mln złotych.

“Takie wydarzenie jeszcze nie miało miejsca w polskiej bukmacherce! Wreszcie dochodzimy do sytuacji, w której 1000000 złotych można wygrać nie tylko w Dużym Lotku czy Milionerach. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą sytuacją i oczywiście trzymamy kciuki za kupony tego klienta. Początkowo, mało kto wierzył w sukces tych zakładów, ale dzisiaj widzimy że to może się udać. Jesteśmy największym, międzynarodowym operatorem w Europie Środkowej i chętnie wypłacimy największą wygraną na Polskim rynku.” – mówi Maciej Nowak, szef bukmacherów Fortuny

Aktualny rekord wygranej w Fortunie to blisko 400 000 zł. Dopuszczalna maksymalna wygrana na 1 kuponie to aż 600 000 zł.

[Przejdź do Fortuny]

Dodaj komentarz