ME U21. Dziś wielki finał! Niemcy czy Hiszpania? [BONUSY]

Już dziś wielki finał włoskiego Euro U21! Po dwóch, pełnych emocji, tygodniach dziś w Udine rozstrzygnie się, kto zdobędzie tytuł najlepszej młodzieżowej drużyny Starego Kontynentu. Obstawiaj u legalnych bukmacherów i zgarniaj bonusy dla nowych i obecnych użytkowników.

W finale, podobnie jak przed dwoma laty, zagrają reprezentacje Niemiec i Hiszpanii. Obie w drodze do finału miały sporo szczęścia i obie były o krok od porażki, choć na zupełnie innych etapach turnieju. Hiszpanie po inauguracyjnej przegranej z gospodarzami, dopiero w doliczonym czasie gry wywalczyli komplet punktów w spotkaniu z Belgami, zachowując szanse na awans przed ostatnim grupowym starciem z Polakami. W nim już tylko dopełnili dzieła…

Biało-Czerwoni, mimo kompletu punktów i pozycji lidera przed ostatnią kolejką, nie sprostali przeciwnikom i ponieśli dotkliwą porażkę 0-5. A im dalej w las, tym łatwiej dla Hiszpanów. W półfinale nie pozostawili już złudzeń Francuzom i mimo straty pierwszej bramki, pewnie zwyciężyli 4-1, meldując się w drugim finale ME U21 z rzędu.

Kupon BEZ PODATKU musi spełniać warunek: MINIMUM 3 ZDARZENIA (min. kurs: 1,3 każdy) – oferta ważna tylko w weekend!

Po znakomitej fazie grupowej w wykonaniu Niemców (dwa zwycięstwa i remis), nasi zachodni sąsiedzi byli o krok od porażki w półfinałowym spotkaniu z Rumunią. Rewelacja turnieju dzielnie radziła sobie z obrońcami tytułu i jeszcze przed przerwą prowadziła 2:1 na obiekcie w Reggio nell’Emilia. Mistrzowie Europy nie oddali jednak pola rywalom i tuż po przerwie wywalczyli rzut karny, który szybko zamienili na gola. I gdy po wyrównanej końcówce wszyscy przygotowywali się już do dogrywki, w ostatniej minucie podstawowego czasu gry Niemcy zadali cios ostateczny. Siódmą bramkę w turnieju zdobył Luca Waldschmidt, zapewniając swojej drużynie awans do drugiego finału z rzędu. Resztki nadziei na dogrywkę odebrał Rumunom za to Nadiem Amiri. Niemiec już w doliczonym czasie gry zdobył swoją drugą bramkę w spotkaniu i definitywnie rozstrzygnął spotkanie.

Graj w Fortunie bez Podatku! 30 czerwca od 15:00 do 17:00 postaw kupon z min. 3 zdarzeniami piłkarskimi i min. stawką 20 zł! Dodaj Bonus Happy Hours i GRAJ BEZ PODATKU!

Zarówno Niemcy jak i Hiszpania mają szansę na trzeci złoty medal młodzieżowych ME w przeciągu ostatnich 10 lat. W 2009 roku po wygranym 4-0 finale z Anglią górą byli Niemcy, a kolejne dwie edycje padły łupem Hiszpanii. Hegemonię dwóch krajów niespodziewanie przerwała w 2015 r. Szwecja. W czeskim turnieju dopiero po rzutach karnych zapewnili sobie mistrzostwo nad Portugalią. Dwa lata temu wszystko “wróciło do normy”. W turnieju w Polsce ponownie zwyciężyli Niemcy i w niedzielę w Udine powalczą o kolejne złoto w historii.

 

 

ZGARNIJ BONUSY BEZ DEPOZYTU I OBSTAWIAJ W WEEKEND BEZ DODATKOWEJ WPŁATY!

LVBET bez depozytu

 

Dodaj komentarz