FFF 2. Świerczewski vs. Collins - Obstawiaj i zgarnij BONUS!

Fani mieszanych sztuk walki mogą zacierać ręce! Znane osoby ze świata sportu i show-biznesu już w sobotę po raz kolejny wejdą do czterokątnej klatki w ramach gali FFF w Zielonej Górze! 21. grudnia zobaczymy walki m.in. Piotra Świerczewskiego, Grega Collinsa i Pawła “Trybsona” Trybały, który podczas pierwszej edycji gali z hukiem odprawił Marcina Najmana! Gdzie oglądać i obstawiać galę FFF 2? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule!

Czerwcowa gala organizowana przez Free Fight Federation zakończyła się sporym sukcesem. Transmitowana przez telewizję Polsat zebrała ponad milionową widownię, nic więc dziwnego, że organizatorzy zdecydowali się na kontynuację chętnie oglądanego wydarzenia! 21. grudnia fani sportów walki zobaczą aż siedem pojedynków, a w walce wieczoru w Zielonej Górze naprzeciw siebie staną były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski i znany z programu motoryzacyjnego Greg Collins (Grzegorz Chmielewski). 

Świerczewski vs Collins

Bukmacherzy wyraźnego faworyta widzą w telewizyjnym specjaliście od tuningu samochodowego, który ma już za sobą jedną walkę w gali FFF. Co prawda, w czerwcowej edycji wydarzenia Collins musiał uznać wyższość Rafała “Tito” Kryly, ale zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w drugiej walce pod egidą Free Fight Federation. Popularny w środowisku piłkarskim “Świru” na pewno nie złoży jednak łatwo broni. 70-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista IO z Barcelony znany jest bowiem z wybuchowego charakteru oraz bójek z dziennikarzami, piłkarzami i kibicami drużyn przeciwnych. 

Pozostałe walki

Oprócz Świerczewskiego w drugiej edycji gali FFF zobaczymy jeszcze jednego byłego reprezentanta Polski – tym razem w piłce ręcznej. Rywalem Damiana Kostrzewy, dla którego będzie to druga walka w gali pod egidą FFF będzie znany z “Warsaw Shore” Paweł “Trybson” Trybała. Dla gwiazdora będzie to już dziewiąty pojedynek w mieszanych sztukach walki i szansa na odniesienie szóstego zwycięstwa. Największe, jak do tej pory, zanotował przed kilkoma miesiącami, kiedy podczas pierwszej gali FFF nie dał szans byłemu kickbokserowi Marcinowi Najmanowi.
Początkowo w planach organizatorów na grudniową edycję gali był rewanż obu zawodników, ale finalnie Najman przyjął propozycję innego pojedynku. 

Kogo jeszcze zobaczymy podczas gali FFF2 w Zielonej Górze? Zobaczcie pełną kartę walk!

Piotr Świerczewski vs Greg Collins
Dariusz “DJ Decks” Działek
vs Tomasz Słodkiewicz
Paweł Trybała
vs Damian Kostrzewa
Damian “Rest Dixon37” Osytek
vs Rafał “Tito” Kryla
Karolina “Way of Blonde” Brzyszczyńska
vs Patrycja “Lady Squat” Zahorska
Filip Bątkowski
vs Hubert Sulewski
Justyna “Lara Croft” Haba
vs Klaudia Pawicka

Załóż konto i obstawiaj FFF2 BEZ DEPOZYTU

 

Dodaj komentarz