Znamy grupy Mistrzostw Świata 2018!

I już po wszystkim. Znamy skład wszystkich grup pierwszej fazy Mistrzostw Świata w Rosji!
Niezależnie jak wypadnie Polska na tym turnieju to jednego jesteśmy pewni – te mistrzostwa zapowiadają się bardzo ciekawie!

W Piątek o godzinie 16:00 rozpoczęło się losowanie fazy grupowej. Po niecałej godzinie wszystko stało się jasne – Polska zagra w grupie z Kolumbią, Senegalem oraz Japonią.
Na poniższej grafice przedstawiamy wam wszystkie grupy rosyjskiego Mundialu, a my już teraz przedstawiamy wam naszą krótką analizę szans biało-czerwonych, wskazujemy grupę śmierci i czarnego konia rozgrywek oraz prawdopodobne pary fazy pucharowej.

Reprezentacja Polski trafiła do grupy H, a rywale wydają się być stosunkowo trudni, ale zawsze można było trafić gorzej. Pierwszy mecz zagramy z ekipą Senegalu i trzeba przyznać, że wiele będzie zależeć od tego spotkania. Naszym rywalem z ostatniego koszyka będzie Japonia i z pewnością ten mecz musimy wygrać, by patrzyć realnie na wyjście z grupy. Prawdziwe wyzwanie czeka nas jednak w pierwszym meczu fazy pucharowej – tam możemy się zmierzyć najprawdopodobniej z Belgią lub Anglią

Grupą śmierci na pierwszy rzut oka wydaję się być grupa D. Tam według naszej redakcji może zdarzyć się wszystko. Wystarczy tylko przypomnieć sobie z jakiej walki słynie Islandia, w jakim stylu Nigeria wygrała ostatnio z Argentyną oraz jakimi gwiazdami naszpikowana jest reprezentacja Chorwacji.

Bardzo ciekawie zapowiadają się także derby Półwyspu Iberyjskiego w grupie B.

Dajcie znać jak widzicie to Wy 😉

 

 

Dodaj komentarz