Fame MMA. 5 tysięcy PLN do podziału! Graj i walcz o nagrody

Kolejna gala Fame MMA zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 26 października, osobistości ze świata sportu, internetu i social mediów po raz piąty wejdą do oktagonu w trójmiejskiej Ergo Arenie. Imprezę swoim patronatem po raz kolejny objął legalny bukmacher LvBet, u którego możecie obstawiać wyniki wieczornych walk. Kupony z największymi kursami powalczą o podział 5 tys. złotych.

 

W promocji biorą udział wygrane zakłady postawione do 26 października do 19:59. Dziesięciu użytkowników, którzy uzyskają na swoich kuponach najwyższe kursy, wezmą udział w podziale 5 tysięcy złotych wg następującego podziału:

1500 PLN za pierwsze miejsce

1000 PLN za drugie miejsce

800 PLN za trzecie miejsce

500 PLN za czwarte miejsce

400 PLN za piąte miejsce

300 PLN za szóste miejsce

200 PLN za siódme miejsce

150 PLN za ósme miejsce

100 PLN za dziewiąte miejsce

50 PLN za dziesiąte miejsce

 

Do promocji kwalifikują się zakłady:

  • Z minimalną stawką 20 PLN
  • Składające się wyłącznie z przedmeczowych wydarzeń postawionych na Fame MMA 5

Każdemu graczowi, biorącego udział w promocji przysługuje maksymalnie jedna nagroda. Ponadto do promocji nie zostaną zaliczone zakłady postawione za środki bonusowe i przedwcześnie zakończone przy pomocy opcji Cash-Out. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom w formie bonusu, który podlega 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1,75.

Kto wystąpi w Fame MMA 5?

Walką wieczoru Gali Fame MMA 5 będzie pojedynek boksera Marcina Najmana i Piotra “Bonusa BGC” Witczaka. Raper jest pewny swojej formy i zapewnia, że “jedzie do Gdańska po trofeum”, ale faworytem walki nie będzie. Mimo że to jego trzeci start w gali Fame MMA, doświadczenie zdecydowanie stoi za przeciwnikiem, który oprócz bokserskiej kariery zaliczył także epizody w KSW i MMA.

W sobotniej gali zobaczymy także m.in. dwa pojedynki o mistrzostwo Fame MMA. O tytuł w kategorii średniej Marcin Malczyński powalczy z Markiem “AdBusterem” Hoffmanem, a o pas w kategorii półśredniej zmierzą się Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik. W pojedynku pań Fame MMA po raz drugi zobaczymy Monikę “Esmeraldę” Godlewską, której rywalką będzie Ewelina “Ewelona” Kubiak. Przypomnijmy, że Godlewska podczas gali Fame MMA 3 w łódzkiej Atlas Arenie już w pierwszej rundzie przegrała z Martą Linkiewicz przez techniczny nokaut. Według bukmacherów nie będzie faworytką także i sobotniego starcia.

Pełna karta walk:

Fame MMA karta walk

Bonus powitalny:

Oprócz szansy na podział 5000 złotych, każdy użytkownik, który zarejestruje się dziś w LVBET otrzyma bonus powitalny równowarty 1000 PLN od pierwszego depozytu i 500 PLN od drugiego depozytu (wysokość bonusu uzależniona od kwoty depozytu). Ponadto, dla każdego nowego gracza bukmacher przygotował darmowy zakład w wysokości 20 PLN bez depozytu. Po dokonaniu rejestracji wystarczy wysłać e-mail z tytułem”Bonus bez Depozytu: do promocje@lvbet.pl z prośbą o przyznanie FREEBETA.

Dodaj komentarz