Już w sobotę Fame MMA 2! Graj w LvBet i zgarnij bonus do wygranej!

Już w sobotę znane postacie z polskiego internetu ponownie pojawią się w oktagonie! Kontrowersyjni youtuberzy i patostreamerzy powalczą w drugiej gali Fame MMA! W Poznaniu pojawi się masa internetowych osobistości, a zmagania skomentuje znany z pojedynków w federacji KSW Marcin “Różal” Różalski! Kogo zobaczymy i gdzie obstawiać? Szczegóły poniżej…

W karcie walk znajduje się osiem pojedynków:

Widzowie z pewnością z niecierpliwością oczekują pojedynku Marcina “Rafonix” Krasuckiego i Daniela “Magical” Zwierzyńskiego, gdyż panowie nie darzą się podobno wielką sympatią. Minimalnie większe szanse dawane są Krasuckiemu, dla którego w porównaniu z przeciwnikiem, będzie to jednak pierwsza walka w “freak fight”. Zwierzyński miał bowiem okazję pojawić się w oktagonie podczas pierwszej edycji gali Fame MMA w ubiegłym roku. Popularny “Magical” nie wytrzymał jednak trudów pojedynku z Adrianem Polakiem, a walka decyzjom sędziów skończyła się po trzeciej rundzie na korzyść rywala.

Spośród uczestników tegorocznej edycji Fame MMA, przeszłość związaną z tą imprezą ma jeszcze kilkoro “zawodników” m.in. Adrian Polak, Dawid Malczyński, “Surfer” Dawid Ozdoba, Sebastian “Ztrolowany” Nowak, czy Łukasz Lupa.

Swoich faworytów możecie obstawiać u LVBet- jednego ze sponsorów imprezy!

UWAGA! 

Postaw kupon kombi na wydarzenie Fame MMA (sobota 13 października) z minimum 3 typami i kursem minimum 2.00. W przypadku wygranej otrzymasz bonus +50% swoich wygranych!

KLIKNIJ W PONIŻSZY BANER I ZGARNIJ BONUS!

fame MMA

Dodaj komentarz