ETOTO wprowadziło CASHOUT!

Etoto Zakłady Bukmacherskie wprowadziło do swojej oferty kolejną nowinkę. Od kilku dni gracze aktywnie korzystający z usług bukmachera mogą przedwcześnie zamykać swoje zakłady i zminimalizować ryzyko przegranej. Bukmacher uruchomił bowiem opcję Cashoutu – czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu z zyskiem. 

cashout etoto

Etoto jest szóstym legalnym bukmacherem w Polsce, który do swojej oferty wprowadził cashout. Warto jednak dodać, że jako drugi (po Totalbecie) umożliwia zamknięcie zakładu nawet w trakcie trwania zdarzenia. Do niedawna sytuacja ta była niespotykana w Polsce – większość zdarzeń musiało zakończyć się pozytywnie, przed jednoczesnym rozpoczęciem pozostałych.

Ważne także, że cashout w Etoto obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe jak i postawione LIVE dla zakładu pojedynczego, a także akumulowanego.

Kiedy możesz użyć opcji Cashout?

  • Gdy wygrywasz i chcesz odebrać wygraną zanim zakład zostanie rozstrzygnięty.
  • Gdy chcesz zabezpieczyć wygraną odbierając jej część zanim zakład zostanie rozstrzygnięty.
  • Gdy na Twoim kuponie nie ma jeszcze ani jednego przegranego zakładu.

O tym, co to dokładnie i na czym polega Cashout, a także którzy bukmacherzy w Polsce go oferują przeczytacie TUTAJ.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Etoto – kliknij TUTAJ i zgarnij wyjątkowy bonus powitalny! 200% do 100 złotych od pierwszego depozytu + 100% do 900 złotych od drugiego depozytu. Dodatkowo zyskasz dwa darmowe zakłady na wysokość 20 złotych każdy!

 

Dodaj komentarz