DARMOWE 55 ZŁOTYCH w Totalbet! Tylko do 14 września

Z okazji powrotu wszystkich najlepszych lig w Europie legalny bukmacher Totalbet ponownie powiększa swój bonus powitalny i do klasycznego bonusu powitalnego (100% do 5000 złotych + Freebet 35 zł) dorzuca kolejny darmowy zakład na kwotę 20 złotych! W sumie w trakcie trwania promocji gracz może otrzymać aż 55 złotych w formie darmowych zakładów! Szczegóły promocji poniżej. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych użytkowników.

Zasady promocji:

Aby wziąć udział w promocji, gracz musi w trakcie jej trwania (do 20 września) zarejestrować konto u legalnego bukmachera Totalbet i wpisać przy rejestracji kod: LIGI. 

Po weryfikacji danych nowy użytkownik otrzyma Freebet na kwotę 20 zł oraz Freebet na kwotę 15 zł. Kolejne 20 zł (w formie 4 zakładów – każdy za 5 złotych) gracz otrzyma za wykonanie kilku prostych zadań:

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Freebety można wykorzystać do zakładów SOLO lub AKO z warunkiem kursu łącznego 2.00. Wygrane z freebetów przechodzą na saldo główne z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

UWAGA! Akcja portalu legalne-obstawianie.pl. Zarejestruj konto w Totalbet do 20 września i zgarnij dodatkowe 30 złotych w formie doładowania konta u bukmachera! W sumie, otrzymasz aż 85 złotych w darmowych zakładach! Szczegóły dodatkowej akcji otrzymasz po wysłaniu prywatnej wiadomości na Facebooku legalne-obstawianie.pl – TUTAJ.

Bonus powitalny:

Oprócz darmowych zakładów na kwotę 55 złotych lub 85 złotych, każdemu graczowi, który zarejestruje konto w Totalbet przysługuje bonus powitalny o równowartości 100% wpłaconej stawki aż do 5000 złotych. Np. wpłacając 500 złotych, gracz otrzyma na saldo bonusowe 500 złotych, które później podlegać będą obrotowi. Aby otrzymać bonus, wystarczy wejść w poniższy link i zarejestrować nowe konto.

Nowy Bonus Totalbet

Dodaj komentarz