BLACK FRIDAY! Zgarniaj Bonusy od Bukmacherów!

Black Friday opanował już całą Polskę i cały internet! Promocyjny szał dotarł także do legalnych bukmacherów, którzy szczególnie dziś przygotowali dla swoich graczy bardzo atrakcyjne bonusy! Na co i u kogo możemy liczyć? 

Black Friday w Fortunie – Happy Hours + Zakład bez Ryzyka LIVE

Fortuna, specjalnie na ten dzień, przygotowała dla swoich użytkowników aż dwie promocje. Pierwsza – Happy Hours – trwa od 9:00 do 19:00 i w tym czasie bukmacher nie odciąga Wam 12-procentowego podatku od stawki. Aby tak się stało, na kuponie muszą znaleźć się m.in. 3 zdarzenia z min. kursem 1,30, a stawka nie może być mniejsza od 20 złotych. Wówczas zostaniecie upoważnieni do dodania specjalnego bonusu kursowego, który zniweluje podatek na Waszych kuponach. Promocja obowiązuje jedynie na zakłady z piłkarskiej oferty przedmeczowej.

Bez obaw, jeśli są wśród Was jednak także sympatycy obstawiania LIVE. Fortuna zadbała i o Was i specjalnie na dziś przygotowała Bezpiecznik na LIVE, z którym nie przegrywasz! Wystarczy, że obstawisz za min. 20 złotych dowolne zdarzenia z oferty LIVE i jeśli coś nie pójdzie po Waszej myśli, otrzymacie zwrot środków do 20 zł w punktach FKP. Co ważne – jednemu graczowi przysługuje jeden bonus Bezpiecznik na LIVE.


Black Friday w Forbet – MaxiZysk + 100% ZYSKU

Jedni zarządzają obniżki, a w Forbecie zarządzają podwyżki! Wpłać w “Czarny Piątek” depozyt (do 29.11, 23:59) i zgarnij MaxiZysk na zakłady z piłkarskiej oferty najlepszych lig w Europie!

Jak działa MaxiZysk?

Wystarczy, że wpłacisz depozyt (m.in. 20 zł) i w przeciągu 48 godzin zawrzesz zakład z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo piłki nożnej: Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 lub Ekstraklasy, a jeśli Twój kupon okaże się wygrany – Forbet powiększy wygraną dwukrotnie!

Maksymalny depozyt, dla którego Forbet powiększy wygraną to 200 złotych, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie MaxiZysk nie może być niższy niż 1,40. Co ważniejsze, wygrana nie podlega dodatkowemu obrotowi, dzięki czemu tuż po wygranej, możecie wypłacić swoje pieniądze na konto!


Black Friday w Betclic – zwrot podatku do 100 PLN w bonusie

Tylko w piątek Betclic oferuje swoim klientom zwrot podatku do 100 złotych w bonusie! Jak to się ma w praktyce? Wystarczy, że obstawisz zakład akumulowany z min. kursem 1,50, a bukmacher zwróci Ci 12 procent stawki w formie bonusu. Co ważne, promocja nie ogranicza się do jednego kuponu, a maksymalny bonus jaki można otrzymać to 100 zł!

Przykład:
Stawiasz 500 zł na wygraną Piasta ze Śląskiem. Stawka netto to 440 zł – podatek 12% wynosi 60 zł. Betclic przyzna Ci bonus 60 zł.

Promocja obowiązuje jedynie 29 listopada i aby wziąć w niej udział, gracze muszą najpierw “dołączyć do promocji”. Przyznanym bonusem należy obrócić później 6-krotnie w min. kursem 2,00.


Black Friday w LvBet – Zgarnij równowartość 200 PLN – Mnożnik kursu x 25

Wpłać min. 25 złotych i odbierz bonus 2% od stawki z mnożnikiem kursu całkowitego x 25! Bonus dostępny jest dla aktywnych graczy, którzy dokonali już wcześniej m.in. jednego depozytu.

Maksymalny bonus jaki można otrzymać to równowartość 200 zł (przy wpłacie 400 zł depozytu otrzymujesz zakład ze stawką 8 zł i mnożnikiem kursu x 25). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wcześniej wybrany bezpośrednio na kuponie.

Dodaj komentarz