O nas

Michał SzyszkaStronę Legalne-obstawianie.pl tworzę ja – Michał Szyszka. Od lat jestem aktywnym graczem na zakładach bukmacherskich. Do tej pory mieszałem grę u bukmacherów naziemnych i w zagranicznych firmach bukmacherskich online.

Obecnie, choć trochę wkurza mnie ten cały podatek gram na poważnie tylko u legalnych firm. Nie zniósłbym myśli, że nad ranem pojawią się u mnie smutni panowie i zabiorą mi komputer czy coś podobnego. Tak, choć wygrywam nieco mniej, przynajmniej mam świadomość finansowania wspólnych celów takich jak ochrona zdrowia czy edukacja naszych dzieci.
Funkcję copywritera sprawuje Patryk Ratajczak.
Aktywny gracz bukmacherski oraz wielki fan futbolu.
Od dawna kojarzony ze skuteczną grą u bukmachera opartą na sporym doświadczeniu. Typer weryfikowany w dwóch najpopularniejszych serwisach typerskich, twórca sporej społeczności bukmacherskiej w aplikacji “Telegram” oraz założyciel serwisu zrzeszającego zdolnych polskich graczy.

Pasją Patryka jest w głównej mierze Piłka Nożna. Jak sam twierdzi ogląda około 20-30 meczów tygodniowo.
Jego ulubione ligi to francuska Ligue 1 oraz Ligue 2, Bundesliga 1 oraz Bundesliga 2, a także włoska Serie A.

Z racji przebywania poza granicami polski Patryk gra u zagranicznego bukmachera, ale doskonale orientuje się także w polskim rynku firm proponujących zakłady bukmacherskie i nie ukrywa, że gdyby tylko przebywał w Polsce to wybrałby któregoś z legalnych, polskich bukmacherów.

Z kolei Robert Mikołajczak sprawuje funkcję drugiego z copywriterów strony Legalne-obstawianie.pl. Mimo, że w świecie bukmacherki stawia dopiero pierwsze kroki, nie oznacza jednak, że posiada małą wiedzę na ten temat. Na bieżąco kontroluje sytuację na polskim rynku i z niecierpliwością wyczekuje nowych operatorów bukmacherskich w naszym kraju. Nieustannie poszerza horyzonty o nowe systemy gry i nowinki w światku bukmacherskim, by móc przekazać wam je w prosty i zrozumiały sposób na stronie, którą masz okazję w tym momencie przeglądać.

Dodaj komentarz