2 GRUDNIA. Świąteczne BONUSY

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą, a bukmacherzy rozpoczęli już coroczne akcje adwentowe! Od dzisiaj do samej Wigilii, każdego dnia na Legalne-obstawianie.pl będą czekały na Was bonusy od legalnych operatorów w Polsce! Co przygotowali na dziś? Podpowiadamy – poniedziałek sportami wirtualnymi stoi 😉 .

 

Zakład bez ryzyka do 40 PLN na Sporty wirtualne w Totalbet

Postaw zakład AKO z minimum 2 zdarzeniami na sporty wirtualne, a w przypadku niepowodzenia, Totalbet zwróci 100% stawki kuponu do 40 PLN!

Na kuponie muszą znaleźć się m.in. 2 zdarzenia z przedmeczowej oferty sportów wirtualnych, rozgrywanych w dniach 2.-8.12.2019.

Przyznanym bonusem należy obrócić 1-krotnie kuponem lub kuponami składającymi się z m.in. 4 zdarzeń i m.in. kursem całkowitym 2,00. Bonus przysługuje wyłącznie od jednego kuponu, spełniającego warunki promocji w każdym dniu trwania akcji.


 

Bonus 100 PLN od Forbet

Zagraj 2 grudnia dwa kupony z min. 3 zdarzeniami (kurs minimalny każdego: 1,35):

  • Z oferty piłki nożnej zakładów Sporty Wirtualne I
  • Z oferty piłki nożnej oferty przedmeczowej lub na żywo

Oba kupony muszą posiadać identyczną stawkę: 10, 50 lub 100 PLN. Po spełnieniu warunków promocji, na saldo bonusowe gracza zostanie przypisany bonus w wysokości 10, 50 lub 100 PLN (w zależności od stawek kuponów).

Przyznanym bonusem należy obrócić trzykrotnie, po minimalnym kursie całkowitym kuponu 2,00. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni, później gracz ma także 7 dni na dokonanie obrotu.


 

Klubowa koszulka od LvBet

Poniedziałkową akcję LvBeta należy rozpatrywać bardziej w formie zabawy, niż bonusu, z którego mogłaby skorzystać większość użytkowników. Jedyną nagrodą jest dzisiaj koszulka klubowa, którą zgarnie gracz z największą wygraną w poniedziałek.

Zwycięzca otrzyma koszulkę jednego z poniższych klubów:
Wisła Kraków, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec lub koszykarski Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz