Na którym bukmacherze najchętniej grają Polacy?

Ustawa hazardowa weszła w życie dnia 1. kwietnia. My po ośmiu miesiącach od tego wydarzenia postanowiliśmy zapytać społeczność graczy bukmacherskich z usług którego bukmachera korzystają najczęściej. Wyniki okazały się dość zaskakujące.

Ankieta została przeprowadzona na próbie 300 osób. Nasze badanie opublikowaliśmy na paru różnych grupach związanych z tematyką bukmacherską tak aby wyniki jak najbardziej odzwierciedlały stan faktyczny. Oto wyniki:


Bezapelacyjnie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce okazała się być Fortuna. Uzyskała ona aż 90 głosów co oznacza, że aż 30% ankietowanych najczęściej korzysta z usług tego bukmachera.

Na drugim uplasował się niepolski bukmacher Betrally, które zdobyło 49 kliknięć (16,3%). Co ciekawe bukmacher prezentuje dość wysoki poziom, a nie widnieje na oficjalnej liście domen zakazanych. Być może starają się o licencję?

Trzecia pozycja należy do STS i to jest także zaskoczenie, ponieważ w internecie można się często spotkać z nieprzychylnymi opiniami na temat tego bukmachera – 42 głosy, 14%.

Kolejnym zaskakującym wnioskiem płynącym z wyników ankiety jest fakt, że czwartą “siłą” okazała się odpowiedź “Mieszkam za granicą lub korzystam ze zmiany VPN i gram na bet365/Pinnacle” – 40 głosów, 13%.

Na kolejnym miejscu uplasował się Unibet (27, 9%), którego sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku Betrally. Zaraz po nim ex aequo LvBet oraz Totolotek (12 głosów, 4%). Następne pozycje to Forbet (8 głosów, 2,7%) oraz najmniej popularne Milenium ze skromnymi czterema głosami.
5,3% (16 głosów) Polaków korzysta natomiast z innego bukmachera niż wyżej wymienione.

Dodaj komentarz