Totolotek
to
najstarszy polski bukmacher, który posiada ponad 450 punktów naziemnych w Polsce. 
Mimo, że został założony w 1992 roku i mocno kojarzy się z punktami stacjonarnymi, to posiada także bardzo atrakcyjną ofertę zawierania zakładów przez internet.
Z miesiąca na miesiąc widać postęp i ciągłe poprawki mające na celu zwiększenie konkurencyjności i atrakcyjności na tle reszty polskich bukmacherów. 

OFERTA KURSOWA

Marża w Totolotku nie należy do najniższych – wynosi około 8,5%. Najwyższe kursy znajdziemy oczywiście w najpopularniejszych meczach, a także w spotkaniach polskiej Ekstraklasy.

OFERTA PRZEDMECZOWA/NA ŻYWO

Tutaj Totolotek nie może się wstydzić, jest naprawdę dobrze
Co prawda, nie uświadczymy u tego bukmachera mało popularnych sportów, ale jeśli chodzi o najpopularniejszy sport czyli piłkę nożną to mamy bardzo szeroki wybór. Zaskakuje nie tylko obecność bardzo “egzotycznych” lig, ale także wiele ciekawych opcji zdarzeń, które możemy postawić. 
Fani hokeja, koszykówki oraz tenisa także nie powinni być niezadowoleni. 
Oferta na żywo jest także jedną z lepszych wśród polskich bukmacherów. Ilość meczów w jest pełni zadowalająca, a ilość zdarzeń do postawienia zaskakuje – możemy stawiać między innymi handicapy na rzuty rożne lub na ilość goli. 
Na plus jest także livetracker oraz statystyki.

OPCJE DEPOZYTOWE
Wpłat można dokonywać poprzez jeden z trzydziestu możliwych do wyboru banków za pośrednictwem systemu DotPay lub TPAY. Możliwa jest także wpłata poprzez Paysafecard.


PROMOCJE I BONUSY

W Totolotku mamy przede wszystkim bardzo atrakcyjny bonus powitalny – 100% od pierwszego depozytu do 500zł! Wymagany obrót jest trzykrotny, co także wyróżnia tę ofertę spośród promocji innych bukmacherów. W celu ich uzyskania wystarczy przejść na stronę z pomocą przycisku na dole lub wpisać podczas rejestracji kod BONUS100
Oprócz bonusu powitalnego możemy zgarnąć freebet 20zł.
Ciekawą propozycje są także “dni bez podatku” – w wybrane dni (przy okazji ważnych wydarzeń sportowych) możemy uniknąć ponoszenia kosztów 12-procentowego podatku.

POZOSTAŁE ZALETY TOTOLOTKA

– aplikacja mobilna + obniżony podatek przy obstawianiu przez aplikacje
 – przejrzysty wygląd strony
 – sprawna i szybka obsługa