STS to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Na rynku istnieje już od ponad 20 lat (!) – pierwsze zakłady naziemne powstały już w 1997 r., a aktualnie popularnych “ziemniaków” w całej Polsce jest już ponad 400! Według rankingów jest drugim pod względem popularności bukmacherem w Polsce, ale jego notowania spadają w związku z rosnącą konkurencją i częstymi przerwami technicznymi. STS od 2011 roku umożliwia także obstawianie  w sieci. 

Podobnie jak pozostali polscy bukmacherzy, także i STS mocno zaangażowany jest w wsparcie polskiego sportu. Sponsoruje m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, a także piłkarski Lech Poznań. Ponadto współpracuje z wieloma organizacjami sportowymi w Polsce jak: Polski Związek Piłki Siatkowej, Polski Związek Hokeja, czy Polską Ligą Koszykówki.

Star Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE – OFERTA & KURSY

Na ofertę i ilość zdarzeń oferowanych przez tegoż bukmachera narzekać nie można. STS dla swoich użytkowników udostępnia ponad 20 tysięcy zakładów z piłką nożną na czele! Nie ma czego ukrywać, że zakłady na futbol pokryte są w największym stopniu, a do obstawiania oprócz najpopularniejszych lig europejskich, dostępne są także te niżej notowane (także regionalne ligi polskie). Oferta wykracza jednak dużo dalej, a w sumie do dyspozycji gracza dostępnych jest 30 różnych dyscyplin, a także wydarzenia polityczne i kulturalne.

Tak kolorowo nie jest już jednak w przypadku wysokości kursów. O ile bogactwo oferty może stanowić o sile STS-u, wysokość kursów to zupełnie inne oblicze tegoż operatora. Średnia marża kształtuje się na poziomie 8-9 %, co jest wynikiem słabym, jednakże wciąż porównywalnym z krajową konkurencją. Niestety marża na najpopularniejsze rynki potrafi czasem sięgnąć 11%, co jest już wynikiem poniżej “przyzwoitej” normy.

 

APLIKACJA MOBILNA

Aplikacja mobilna to kolejna z tych rzeczy, za które STS-owi należą się brawa. Niezwykle prosta w działaniu, obsługująca wszystkie najważniejsze funkcje z oglądaniem meczów na żywo włącznie, musi robić wrażenie. Użytkownik może m.in. przeglądać ofertę (i obstawiać rzecz jasna) przedmeczową i na żywo, wykonywać operacje pieniężne, a także otrzymywać powiadomienia o wyniku w trakcie toczących się spotkań.

 

ZAKŁADY LIVE & STREAMING

Zakłady na żywo to najprawdopodobniej najmocniejszy punkt STS-u w dzisiejszym zestawieniu. Przeogromna liczba rynków i dostępnych zdarzeń zadowolić powinna nawet najwybredniejszych graczy. Wisienką są transmisje na żywo do blisko 1000 spotkań miesięcznie – głównie piłki nożnej, hokeja, tenisa i siatkówki. Dostęp do tych transmisji ma każdy zarejestrowany użytkownik STS-u. 

Warto dodać również kilka słów o samej platformie do obstawiania. Działa ona bardzo sprawnie i nie sprawia problemów w odnalezieniu się na stronie.

 

OPCJE DEPOZYTOWE

W STS-ie dostępnych możliwości opłat jest wiele. Na początek warto zaznaczyć obecność elektronicznych portfeli – Skrilla i Netellera, które są już niejako wymogiem wśród wszystkich bukmacherów na rynku. Cóż więcej? Dostępność DotPay i PayU, czyli błyskawicznych przelewów internetowych, ale również, płatności kartą debetową VISA i Mastercard sprawia że depozyt możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy i pojawi się on na naszym koncie w przeciągu kilku sekund.

Wypłaty w przeciwnym przypadku do wpłat możliwe są już tylko na podane podczas rejestracji konto bankowe. Czas ich realizacji zamyka się w większości przypadków w 1-3 dniach roboczych.

 

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta możliwa jest przy pomocy dwóch opcji: czatu z konsultantem lub formularza zgłoszeniowego. Jedyne do czego można się przyczepić to czas oczekiwania na konsultanta w przypadku kontaktu przez czat na żywo. W większości przypadków sięgał on 5-10 minut, jednak wynika najprawdopodobniej ze sporej liczby odwiedzających witrynę każdego dnia. Co do odpowiedzi na zadawane pytania – wszystkie były już sprawne i konkretne.

 

BONUSY

Informacje o bonusach i promocjach znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera – TUTAJ.

STS OPINIE I RECENZJE

Bardzo fajny bukmacher

★★★★★
5 5 1
Przeniosłem się tam ostatnio i nie mogę narzekać. Duża różnorodność betów, niezłe kursy i spory bonus na start. Zdecydowanie lepsza opcja niż STS, w którym byłem wcześniej.
Imię/Pseudonim
Email
Tytuł recenzji
Ocena
Treść recenzji