O tym bukmacherze słyszał chyba każdy. Na polskim rynku funkcjonuje już bardzo długo i posiada ponad 400 punktów naziemnych na terenie całej Polski. Według ostatnich badań jest drugim najpopularniejszym bukmacherem w Polsce, ale jego notowania spadają głównie przez coraz większą konkurencję oraz częste przerwy techniczne.

OFERTA KURSOWA
Z naszych wyliczeń wynika, że średnia marża u tego bukmachera oscyluje w okolicach 8%.
Nie jest to ani mało, ani dużo. Po prostu przeciętnie.
Tak jak u reszty bukmacherów – im popularniejsze wydarzenie tym kursy bardziej atrakcyjne.

OFERTA PRZEDMECZOWA/NA ŻYWO
Oferta z piłki nożnej jest w pełni zadowalająca. Znajdziemy tam naprawdę bardzo niszowe ligi i egzotyczne zespoły. Rodzajów zdarzeń do obstawienia jest także dość sporo, brakuje jednak chociażby handicapów azjatyckich. Oprócz piłki nożnej możemy obstawiać masę innych sportów, w tym te mniej popularne jak na przykład: piłka wodna, pesapallo, krykiet.
Jeśli chodzi o ofertę spotkań na żywo to liczba dostępnych meczów jest zadowalająca, jednak dobrze by było gdyby ilość zdarzeń do obstawienia nieco wzrosła.

OPCJE DEPOZYTOWE
Tutaj STS na tle konkurencji wyróżnia się bardzo mocno. Do dyspozycji graczy oddaje bowiem szereg metod płatności dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie

Wpłat można dokonywać natychmiastowym przelew, poprzez system DotPay, PayU lub Pay.com. Oprócz tego skorzystać można ze Skrilla (tylko wypłata), bądź doładowania konta w punkcie stacjonarnym.

PROMOCJE I BONUSY
Tutaj znajdziemy raczej standardowe prezenty od bukmachera w postaci bonusu powitalnego do 500zł, darmowy zakład w wysokości 20zł, bonusy z okazji większych wydarzeń sportowych oraz opłacalną opcję “poleć kumpla”, gdzie za użytkownika zarejestrowanego z naszego linku otrzymujemy 50zł.

POZOSTAŁE ZALETY
– Opcja Cashout
– Przyjemny i intuicyjny interface
– Aplikacja Mobilna