Ranking legalnych bukmacherów

Ranking bukmacherów online

Jaki jest najlepszy polski bukmacher? Gdzie warto grać, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej? Kto oferuje najwyższe kursy, a gdzie trafimy na najlepsze promocje i usługi dodatkowe? Te i wiele innych pytań każdego dnia zadają sobie miłośnicy legalnego obstawiania. Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Analizując zarówno najważniejsze, jak i najbardziej szczegółowe elementy ofert poszczególnych bukmacherów działających na terenie naszego kraju, stworzyliśmy ranking bukmacherów obejmujący największe legalne zakłady bukmacherskie w Polsce.

Zakłady bukmacherskie online – lista najlepszych

Na naszej liście znajdują się wszyscy najlepsi polscy bukmacherzy internetowi. Tworząc nasz ranking, uwzględniliśmy bardzo wiele parametrów, takich jak:

  • ewentualne bonusy na start,
  • wysokość kursów,
  • programy lojalnościowe,
  • sprawność działania zakładów live,
  • możliwości dokonywania depozytu,
  • oraz wiele innych korzyści, jakie oferują legalni bukmacherzy internetowi w Polsce!

Wszyscy bukmacherzy w rankingu byli oceniani także pod kątem szybkości i niezawodności w prezentowaniu wyników live oraz dostępie do rezultatów zakończonych spotkań. Tworząc ranking bukmacherów online, nie mogliśmy pominąć również tak ważnej kwestii, jak sprawna rejestracja czy obsługa strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszej szczegółowej analizy. Mamy nadzieje, że uwzględnicie dane z naszego rankingu, wybierając bukmachera dla siebie.

Nasz ranking legalnych bukmacherów to kluczowe informacje na temat polskich bukmacherów w krótkiej formie. Jeśli zależy Ci na większej liczbie informacji to zobacz nasze porównanie


Fortuna bukmacher1. Fortuna

Bonus na start: 100% do 400 zł + darmowy zakład na 100 zł

Mocne strony: Wysokie kursy i bardzo szeroka oferta. Do tego płynnie działający serwis i intuicyjna aplikacja. Posiada także funkcję Cashout (wcześniejszej wypłaty części wygranej z kuponu) oraz program lojalnościowy.

Słabe strony: Brak możliwości dokonania depozytu Skrillem oraz względnie mała liczba transmisji.

Ocena ogólna: 4,5/5

|


LVbet bukmacher2. LvBet

Bonus na start: równowartość 1 000 zł

Mocne strony: Najniższe marże wśród legalnych bukmacherów, co przekłada się na najwyższe kursy. Do tego bardzo dobrze działające zakłady live, szybki i dobrze oceniany support oraz program lojalnościowy.

Słabe strony: Brak wyszukiwarki zdarzeń w serwisie oraz funkcji Cashout.

Ocena ogólna: 4,5/5

|


3. Totolotek

Bonus na start: 100% do 700 zł

Mocne strony: Szeroka oferta zakładów live oraz prematch, dostęp do wyników spotkań, które już się odbyły, czytelny wygląd strony, obniżenie podatku przy obstawianiu przez aplikacje mobilną, dostępność wielu punktów naziemnych

Słabe strony: Stosunkowo szybkie limitowanie wygrywających graczy oraz brak opcji cashout.

Ocena ogólna: 4/5

|


4. Milenium

Bonus na start: 100% do 760 zł

Mocne strony: Tym co przyciąga graczy do Milenium jest jedynie wysoki bonus startowy. Warto jednak wiedzieć, że jest on przyznawany partiami w miarę wyrabiania wymaganego obrotu

Słabe strony: Mało atrakcyjne kursy i oferta, a do tego sam serwis mocno odbiegający od konkurencji i oczywiście brak opcji cashout.

Ocena ogólna: 4/5

|


Bukmacher STS5. STS

Bonus na start: 20 zł za darmo + bonus 100% do 500 zł

Mocne strony: STS wyróżnia się szczególnie szeroką ofertą, zarówno na piłkę nożną, koszykówkę czy żużel. Funkcja cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu kombinacyjnego, gdy przewidujemy, że dalsze mecze mogą nie wypalić. Sam serwis jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a metod płatności jest bardzo dużo.

Słabe strony: Nieco częściej niż u konkurencji “strona jest czasowo niedostępna”, a kontakt poprzez live czat to czasem nawet godzina czekania.

Ocena ogólna: 4/5

|


iForbet bukmacher

6. Forbet

Bonus na start: 100% do 600 zł

Mocne strony: Promocja gramy razem obniżająca podatek do 6%. Intuicyjny, przejrzysty i szybko działający serwis. Duża liczba promocji, zwłaszcza skierowana do graczy lubiących kupony ako. Szybki i dobrze oceniany support.

Słabe strony: Mała liczba metod płatności, dosyć wysokie marże na niektórych rynkach i brak opcji Cashout.

Ocena ogólna: 3/5

|


Bukmacher eTOTO

7. eTOTO

Bonus na start: 100% do 500 zł

Mocne strony: Jako, że jest to najmłodsza propozycja wśród legalnych bukmacherów to nie ma jeszcze wiele do zaoferowania. Na pewno warty uwagi jest bonus.

Słabe strony: Nieduża oferta, mało metod płatności i brak ugruntowanej pozycji na rynku, przez co gra u nich może być nieco bardziej ryzykowna.

Ocena ogólna: 3/5

 

Wszystkie zaprezentowane w rankingu strony bukmacherskie posiadają zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Gra u bukmacherów nie posiadających takiego zezwolenia jest przestępstwem i może podlegać każe. Pamiętaj – hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie.