Milenium to chyba najmniej popularny polski bukmacher, co może wynikać z dość zachowawczego marketingu, który stosuje firma. Jakość proponowanych usług jest jednak na wysokim poziomie co sprawia, że ten bukmacher jest także jednym z najbardziej niedocenianych w naszym kraju.
Milenium powstało już w 2004 roku, a więc nie jest młodzieniaszkiem na rynku. Największych zmian i innowacji mogliśmy doświadczyć w roku 2017 co dobrze rokuje na przyszłość.

 

OFERTA KURSOWA:

Będąc całkowicie obiektywnym to w tej kwestii Milenium ani nie zachwyca ani nie robi wstydu. Marże są całkowicie normalne jak na polskie realia i zależą oczywiście od popularności danego spotkania. Średnie marże to około 8-9% i o ile w spotkaniach NBA potrafią wynosić poniżej 7% to już na przykład obstawianie e-sportu wiąże się z marżą na poziomie 11%.

 

OFERTA PRZEDMECZOWA/NA ŻYWO:
Bryluje oczywiście piłka nożna, ale inne sporty nie są pomijane. Na Milenium znajdziemy bowiem takie sporty jak Tenis Stołowy, Snooker, E-sporty, Dart, F1 czy Futbol Amerykański.
Jeśli chodzi o piłkę nożną to znajdziemy tam naprawdę szeroki zakres lig z całego świata. Na mniej popularne mecze oczywiście proponowana ilość zdarzeń jest mniejsza, ale zazwyczaj brakuje zakładów które są ogólnie bardzo mało popularne.
Na żywo także wygląda to dobrze – do naszej dyspozycji są nie tylko najpopularniejsze zdarzenia, ale także te niszowe. Dodatkową pomocą jest możliwość sprawdzenia statystyk danej drużyny oraz spis spotkań rozpoczynających się w najbliższym czasie.

 

OPCJE DEPOZYTOWE:
Wpłat możemy dokonywać za pomocą banku lub karty kredytowej. Jeśli twój bank znajduje się na liście banków z którymi współpracuje serwis transakcyjny to twoja wpłata zostanie zaksięgowana w ciągu 3 minut, jeśli nie to prawdopodobnie potrwa to troszkę dłużej.
Wypłaty realizowane są także na konto bankowe. Trzeba przyznać, że przydałaby się jakaś dodatkowa opcja płatności. Na przykład poprzez Skrill lub Paysafecard.

 

PROMOCJE I BONUSY:
Tutaj Milenium ma zdecydowanie opłacalny bonus powitalny w postaci 100% od pierwszego depozytu do 760PLN. Aby otrzymać bonus musimy dokonać pierwszego depozytu w czasie 10 dni od dokonania rejestracji. Bonus podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0. Bonus musimy obrócić w ciągu 60dni od daty jego przyznania.
Oprócz bonusu powitalnego możemy skorzystać także z opcji darmowego zakładu – Freebet.
Natomiast dla osób, które założą konto w Milenium z naszej strony bukmacher przewiduje dodatkowe 20zł.

POZOSTAŁE ZALETY:
– Aplikacja Mobilna
– Przejrzysty i czytelny Interface
– Dostępność punktów stacjonarnych
– Szybka i miła obsługa
– Statystyki na stronie bukmachera