Małolat z ogromnym potencjałem – w taki sposób opisałbym tego bukmachera. Działa on bowiem od września 2016 roku, ale zdążył już sporo namieszać. W LvBet czuć świeżość i olbrzymi potencjał. W bardzo krótkim czasie zdołał przekonać do siebie wielu graczy, a stały rozwój dobrze rokuje na przyszłość.
Oczywiście wraz z wejściem na rynek uzyskał on pozwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych i wedle nowej ustawy hazardowej jest on całkowicie legalny.

OFERTA KURSOWA
Według naszych wyliczeń w LvBet posiada najniższą marżę spośród wszystkich legalnych bukmacherów. W bardzo popularnych zakładach znajdziemy często marżę oscylującą w okolicach 5% co przekłada się na naprawdę atrakcyjne kursy.


OFERTA PRZEDMECZOWA/NA ŻYWO

Tutaj także wygląda to bardzo dobrze. Oprócz tak oczywistych sportów jak piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka znajdziemy wiele mało popularnych sportów. Do naszej dyspozycji są chociażby takie dyscypliny jak : piłka wodna, krykiet, golf, snooker, football australijski i netball. Fani e-sportów powinni być także mocno usatysfakcjonowani.
Jeśli chodzi o zakłady Live to tutaj także powinniśmy być zadowoleni. Zakładów jest co prawda troszkę mniej niż w Fortunie, ale znacznie więcej niż u konkurencji. Do naszej dyspozycji mamy także statystyki meczów na żywo.


OPCJE DEPOZYTOWE

Wpłat możemy dokonywać przelewem natychmiastowym, skrillem, Paymenticoin oraz T-Pay.
Wypłaty natomiast są realizowane bezpośrednio na konto bankowe lub poprzez internetowy portfel Paymenticoin.


PROMOCJE I BONUSY

W tym miejscu trzeba przyznać, że LvBet wie jak zachęcać graczy do obstawiania. Świetny bonus na start (LINK), Bonus bez depozytu, Bonusy okazjonalne, np. ten na Mistrzostwa Europy w Siatkówce, to coś z czego żal nie skorzystać.
Dodatkowo obroty otrzymanych bonusów nie są bardzo wymagające, a same promocje przyznawane są w nieco inny sposób niż u innych bukmacherów – otrzymujemy mnożnik kursowy, dzięki któremu unikamy podatku.


POZOSTAŁE ZALETY

– Brak aplikacji, jednak strona doskonale przystosowana do korzystania na urządzeniach mobilnych.
– Bardzo przejrzysty i czytelny Interface strony.
– Możliwość wpłaty już od 10zł
– Szybki i sprawny Support.