Fortuna jest legalnym, polskim bukmacherem, który w ostatnim czasie zyskał zaufanie wielu graczy. Głównie za sprawą szerokiej oferty i atrakcyjnych bonusów.
Od 2012r. bukmacher ten uzyskał pozwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich także przez internet. Oprócz możliwości stawiania online, Fortuna oferuje nam także największą ilość punktów stacjonarnych w Polsce.
Według wielu ankiet przeprowadzonych w internecie – Fortuna jest obecnie najpopularniejszym legalnym bukmacherem.


OFERTA KURSOWA
Fortuna jest bukmacherem posiadającym dość dobre kursy, szczególnie w bardzo popularnych wydarzeniach sportowych – na przykład mecze Ligi Mistrzów.
Średnia marża w tym serwisie zakładów sportowych to 7-8%.


OFERTA PRZEDMECZOWA/NA ŻYWO.

Jeśli chodzi o ilość proponowanych zakładów do obstawiania, to Fortuna jest w ścisłej czołówce legalnych bukmacherów. Oferta skupia się głównie na piłce nożnej, ale znajdziemy tam także bardziej “egzotyczne sporty” oraz sporą ilość zakładów specjalnych.
Jeśli chodzi natomiast o zakłady na żywo to wygląda to jeszcze lepiej. Liczba zakładów “live” jest porównywalna do tej u renomowanych zagranicznych bukmacherów.


OPCJE DEPOZYTOWE

Najwygodniej będzie oczywiście skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu, ale Fortuna proponuje nam także przelew tradycyjny oraz doładowanie w punkcie stacjonarnym.
PROMOCJE I BONUSY
W tej kwestii Fortuna może rywalizować tylko z LvBet. Ogrom promocji specjalnych, ciekawy bonus powitalny to coś co wyróżnia tego bukmachera. Na start możemy skorzystać z bonusu w którym nasz pierwszy depozyt zostanie podwojony (do 400zł). Oprócz tego możemy wykorzystać zakład bez ryzyka (do 100zł), a fani Legii Warszawa mogą liczyć wiele bonusów z okazji zbliżających się meczów ich drużyny. Do tego wszystkiego dorzucamy jeszcze system punktowy, który można wymieniać na nagrody lub zakłady.


POZOSTAŁE ZALETY

– Aplikacja mobilna
– Opcja Cashout
– Szybki i pomocny Support
– Rzetelny i wypłacalny bukmacher