Forbet to równie szybko rozwijający się rówieśnik rocznikowy LvBeta. Powstał także w 2016 roku i w bardzo krótkim okresie czasu zyskał zaufanie wielu obstawiających. Od początku istnienia, Forbet swoją działalność kierował wyłącznie do klientów grających online, jednak od sierpnia 2018 bukmacher umożliwia także obstawianie w placówkach naziemnych. Wyróżnia go przede wszystkim możliwość mniejszego podatku od wygranej – Forbet oferuje bowiem podatek 6% (zamiast 12% przy spełnieniu odpowiednich warunków).

Forbet aktywnie wspiera polski sport, a szczególnie żużel. Ponadto jest głównym spnsorem Śląska Wrocław, a także głównym partnerem reprezentacji Polski w ampfutbolu.

Forbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE – OFERTA I KURSY

W swojej ofercie Forbet, tak jak każdy szanujący się bukmacher, posiada sporty niszowe. Jednak największy nacisk kładziony jest na piłkę nożną. Z tej dyscypliny mamy naprawdę szeroki wybór spotkań i zdarzeń do obstawienia. Znajdziemy tam mało popularne ligi i co ciekawe, w takich ligach będziemy mogli obstawiać np. handicapy i sumy ćwiartkowe, które są tak często wykorzystywane przez bardziej doświadczonych graczy

Na bardzo duży plus zasługuje niezwykle bogata oferta na niższe ligi w Polsce. Forbet oferuje bowiem zakłady na większość wojewódzkich 4. lig, które są piątym poziomem rozgrywkowym w Polsce!

Nieco gorzej jest w przypadku oferty live, ale jesteśmy pewni, że sytuacja ulegnie zmianie. Gdyby meczów na żywo była większa ilość na pewno znacznie więcej osób zdecydowałoby się na korzystanie z jego usług. Trzymamy więc kciuki za dopracowanie tej kwestii. Jeśli jednak typujecie głównie przedmeczowo to z Forbeta będziecie na pewno zadowoleni.

Marża bukmachera na najpopularniejsze mecze (np. Ligi Mistrzów, Premier League itp.) jest bardzo niska i wynosi do 4%. Na mniej popularne mecz rośnie do 5-6%, a na zakładach najmniej popularnych dochodzi do 10%.

 

APLIKACJA MOBILNA

Forbet posiada aplikację mobilną, która spełni wymogi najbardziej wymagających graczy. Za jej pomocą obstawianie przebiega znacznie szybciej i wygodniej, aniżeli przy udziale przeglądarki mobilnej. Aplikacja obsługuje ponadto: zakłady na żywo, match tracker, szybkie wpłaty i wypłaty, a także historię konta. Aplikacja dostępna jest zarówno dla użytkowników smartfonów z Androidem, jak i IOS-em.

 

ZAKŁADY LIVE & STREAMING

Tak jak u większości bukmacherów, terminarz zakładów na żywo dostępny jest tydzień przed wydarzeniem. Panel w przeglądarce, jak i aplikacji mobilnej jest w pełni intuicyjny i nie powinien sprawić problemów w obsłudze. Na minus zdecydowany brak transmisji LIVE, które niekiedy zastępowane są graficznym podglądem wydarzeń. Satysfakcjonować powinna także liczba dostępnych rynków – liczba zakładów jest spora, ale wysoka marża sprawia, że kursy mogą być nieco niższe niż u konkurencji.

 

OPCJE DEPOZYTOWE

W tej dziedzinie Forbet odstaje nieco od konkurencji. Brak szczególnie opcji elektronicznych portfeli jak Skrill, czy Neteller. Bukmacher daj jednak możliwość płatności kartą, a także poprzez DotPay Tpay, PauU, Paysafecard, mPay i Skycash. Zlecone wypłaty realizowane są następnego dnia roboczego.

 

 

OBSŁUGA KLIENTA

Forbet oferuje trzy możliwości kontaktu: czat na żywo, formularz kontaktowy, a także infolinię.

Do pracy konsultantów w czacie nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Wszystkie nieścisłości zostały wyjaśnione w szybkim tempie i w merytoryczny sposób. Odpowiedź na pytania z formularza kontaktowego, która zostanie wysłana na podany wcześniej adres e-mail, otrzymamy do 24 godzin od czasu wysłania. Trzecia wersja przystosowana jest do opcji preferujących kontakt telefoniczny – jego działanie szybkością i jakością przypomina czat na żywo.

 

BONUSY

Informacje o bonusie powitalnym i aktualnych promocjach znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera – pod TYM linkiem. 

 

 

FORBET OPINIE I RECENZJE

Bardzo fajny bukmacher

★★★★★
5 5 1
Przeniosłem się tam ostatnio i nie mogę narzekać. Duża różnorodność betów, niezłe kursy i spory bonus na start. Zdecydowanie lepsza opcja niż STS, w którym byłem wcześniej.
Imię/Pseudonim
Email
Tytuł recenzji
Ocena
Treść recenzji