Równie szybko rozwijający się rówieśnik rocznikowy LvBeta.
Forbet powstał także w 2016 roku i w bardzo krótkim okresie czasu zyskał zaufanie wielu obstawiających.
Ten serwis zakładów sportowych swoją działalność kieruje wyłącznie do klientów grających online, a wyróżnia go przede wszystkim możliwość uniknięcia podatku od wygranej.
Forbet oferuje bowiem podatek 6% (zamiast 12%), a przy zakładach akumulowanych z minimum trzema zdarzeniami i kursem 2.0 ten podatek całkowicie znosi.

OFERTA KURSOWA
Trzeba przyznać, że marża Forbeta do najniższych nie należy. Oczywiście, nie jest to marża na poziomie 12%, ale przegrywa pod tym względem przynajmniej z dwoma polskimi bukmacherami.
Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę niższy podatek (bądź całkowity jego brak) to okaże się, że opłaca się grać u tego bukmachera.

OFERTA PRZEDMECZOWA/NA ŻYWO
W swojej ofercie Forbet, tak jak każdy szanujący się bukmacher, posiada sporty niszowe. Jednak największy nacisk kładziony jest na piłke nożną. Z tej dyscypliny mamy naprawdę szeroki wybór spotkań i zdarzeń do obstawienia. Znajdziemy tam mało popularne ligi i co ciekawe, w takich ligach będziemy mogli obstawiać np. handicapy i sumy ćwiartkowe, które są tak często wykorzystywane przez bardziej doświadczonych graczy

Nieco gorzej jest w przypadku oferty live, ale jesteśmy pewni, że sytuacja ulegnie zmianie. Gdyby meczów na żywo była większa ilość na pewno znacznie więcej osób zdecydowałoby się na korzystanie z jego usług. Trzymamy więc kciuki za dopracowanie tej kwestii. Jeśli jednak typujecie głównie przedmeczowo to z Forbeta będziecie na pewno zadowoleni.

OPCJE DEPOZYTOWE
Od bukmachera otrzymujemy opcję płatności kartą oraz natychmiastowym przelewem poprzez serwis Dotpay. Do szczęścia przydałby się jakiś internetowy portfel, na przykład Skrill, bądź EcoPayz.

PROMOCJE I BONUSY
W tej kwestii jest zdecydowanie z czego wybierać. Do dyspozycji bukmacher oddaje nam depozyt powitalny, który jest podwojeniem naszego depozytu do 600zł. Oprócz tego możemy skorzystać także z bonusu “500+”, który polega na dopisaniem do naszego konta 10% sumy wszystkich depozytów.
O stałych klientach Forbet także nie zapomina i rozdaje wiele bonusów specjalnych.

POZOSTAŁE ZALETY
– Bardzo przejrzysta i intuicyjna strona
– Szybki i bardzo pomocny Support